Služby

Nabízíme komplexní projekční činnost – specializace pro PASIVNÍ & NÍZKOENERGETICKÉ DOMY.

S tématikou pasivních staveb máme již několikaleté zkušenosti, které se datují k roku 2007, kdy jsme zahájili projekční práce na prvním projektu pasivního domu v Tmani u Berouna. Na tomto projektu jsme postupně ověřovali nejrůznější postupy, technologie a konstrukce vhodné pro realizaci stavby v pasivním standardu.

Ačkoliv se tento projekt dosud nerealizoval, koncept byl použit pro pro návrh a pozdější realizaci prvního skutečného pasivního domu v Bukové u Příbramě – historicky druhému domu v ČR, který získal mezinárodní certifikaci domu u PHI Darmstadt!

Od této doby se, díky neustálému studiu nových technologií, postupů, také hlavně díky zkušenosti z vlastních realizací, snažíme posouvat své znalosti dále. Naší hlavní prioritou je hledání ideálního kompromisu kvalitního domu s minimálními nároky na provoz, celkové ceny stavby a jednoduchosti konceptu, aby byl realizovatelný svépomocí nebo i realizační firmou bez speciálních znalostí.

Výsledkem této snahy je projekt typového domu EKOncept – praktického domu s podlahovou plochou 70 m2 a dispozicí 3+kk za méně než 1,9 mil. Kč!

Dům s nulovými náklady na bydlení není nesmysl – záleží jen na rentabilitě jeho návrhu.
Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci »

Naše služby obsahují veškěré činnosti od prvotní úvahy o stavbě domu až po případnou pomoc s výběrem vhodné stavební firmy či odborný dohled nad vlastní stavbou – kvalitní služby garantované několikaletým působením v oboru a množstvím realizací!